Ворскла – Іллічівець
17 липня. Полтава. Стадіон \”Ворскла\”. Початок о 18.00
Пряма трансляція на каналі \”Футбол\”
Прогноз – 2:0

Останні два матчі в Полтаві з \”Іллічівцем\” закінчилися досить несподівано. Минулого року, коли маріупольський клуб перебував на межі вильоту, \”Іллічівець\” взяв та й виграв у \”Ворскли\” на її полі. Причому виграв, поступаючись по ходу зустрічі – 1:2, але зміг на останніх хвилинах забити два голи і вирвати таку необхідну перемогу. До речі, ті три очки дуже допомогли азовцям залишитися в Прем\’єр-лізі. Цього ж року, коли обидві команди вже догравали сезон, \”Ворскла\” легко розгромила \”Іллічівець\” – 3:0. Цікаво, що якби ворскляни реалізували тоді всі свої моменти, то рахунок міг би бути двозначним, аж надто розхлябано поводився захист маріупольців.

А ось раніше, коли командою комбінату Ілліча тренував Микола Павлов, статистика матчів була протилежною. Варто лише сказати, що за період тренерства Миколи Петровича в Маріуполі, \”Ворскла\” жодного разу не змогла перемогти. Схоже, нині ситуація кардинально змінюється, адже за часів вже керування \”Ворсклою\” Павловим, та програла \”Іллічам\” лише раз. Отже, якщо виграє \”Ворскла\”, вона може й після другого туру залишитися на вершині турнірної таблиці. А якщо зважити на календар полтавців, то восени команда цілком може утримуватися на верхніх щаблях турнірки.